Ak ste už mali službu objednanú kliknutím na tlačidlo nižšie nám pomôžete zlepšiť naše služby vyplnením krátkeho dotazníku spokojnosti. ĎAKUJEME! :)

Čo je DAMIFOOD?  

Kvalitné domáce jedlo a k tomu výsledky o akých snívate. Už viac nemusíte riešiť kedy si pripravíte zdravé jedlo na ďalší deň ani nemusíte hodiny stáť v kuchyni, počítať kalórie a makroživiny. Teraz si ho môžete objednať aj od nás. Jedlo budete mať pripravené čerstvé deň vopred. 

V reštauráciách nikdy neviete koľko dané jedlo obsahuje kalórií, tuku, bielkovín a sacharidov. So službou DAMIFOOD to vedieť budete. Plán ti vieme zostaviť aj ja, alebo si sami určíte v akom pomere chcete prijímať dané živiny. Vyhnete sa tak príliš vysokému, alebo príliš nízkemu príjmu kalórií.

Balík KOMPLET food 120 EUR

Balík obsahuje 5 jedál na deň, 7 dní v týždni. Jedálniček je zostavený aj podľa vašich chutí ak vám niektorá potravina nechutí skrátka ju vyškrtneme a nahradíme niečim iným.

Pri výbere tohto balíka vám dokážeme zaručiť výsledky aké si predstavujete. Zostavíme stravovací plán presne vám na mieru, rozložíme makroživiny podľa vášho kalorického výdaju a cieľu aký si predstavujete. Alebo si sami určíte koľko kalórií, bielkovín, tukov a sacharidov chcete prijímať a podľa toho vám navaríme. 

Balík SINGLE food od 2,5 EURa

Ak by ste si chceli od nás objednať iba určitý počet jedál na určitý počet dní, je tu aj táto možnosť. Minimálny odber 3 jedlá/ 5 dní.

Raňajky - 4,00€

Obed, večera - 5,00€

Desiata, olovrant - 2,50€


DORUČENIE

Jedlo vám buď privezieme, každý deň ráno medzi 6:00 - 7:00 alebo si preňho prídete osobne v určitých hodinách. Viac info ohľadom miest a hodín vyzdvihnutia nájdete v sekcii "cenník", rovnako tam nájdete aj ceny rozvozu.


Ceny sa odvíjajú aj od vášho kalorického príjmu. Ak ste bežný človek s príjmom do tých 3000 kcal platí pre vás vyššie uvedená cena. Ak máte špeciálne potreby, napríklad ak si vyslovene vyžadujete veľké množstvo bielkovín (nad 1,5g/ kg hmotnosti), alebo príjem cez 3000 kcal cena sa priamo úmerne tomu zvyšuje.

* objednávky na nasledujúci týždeň prijímam do pondelka (t.j. týždeň vopred), v pondelok sa rozposiela menu, do stredy počkám na vaše schválenie, behom štvrtku spracujem prípadné zmeny a do piatku počkám na vašu platbu 

** zmena menu vyhradená, menu mením iba podľa čerstvosti a dostupnosti potravín

*** zvýšené bielkoviny 0,5g/kg hmotnosti = 20€ , zvýšený kalorický príjem 100 kcal = 10€

**** minimálny odber jedál sú 3 jedlá denne na 5 dní

***** ak máte záujem o jednorázové obaly a tašky treba nám to nahlásiť dopredu cena 0,80€/ kus

V prípade záujmu nás prosím kontaktujte, cez formulár vyššie, e-mailom miriam@vyziva.life alebo na čísle 0944 217 839. 

Ako si objednať stravu?  

Ak máte záujem o objednávku, cenovú ponuku alebo viac info, vyplňte vyššie uvedený formulár a ja sa vám čo najskôr ozvem.

Ako zostavujem menu?

Menu zostavujem v súlade so súčasnými poznatkami v oblasti výživy a dietoterapie, stravovací plán je nastavený pre Vaše individuálne potreby. Podľa vašich preferencií a možností. Pri zostavovaní plánov zohľadňujem výšku, váhu, obvod pásu a bokov, ak poznáte tak aj % tuku v tele, úroveň stresu, pracovnú aktivitu, fyzickú aktivitu, životný štýl, alergie, intolerancie, zdravotný stav, termický efekt potravy a váš cieľ. Tak isto aj pre vegetariánov, vegánov, celiatikov, histaminikov, cukrovkárov atď. Celý týždeň je zostavený tak aby obsahoval všetky potrebné vitamíny, minerály aj vlákninu.

Z čoho varíme?

Jedlá pripravujeme z čerstvých surovín. Používam mäso, ktoré sa spracúva výhradne na Slovensku. Pri nákupe a tvorbe jedálničku preferujeme sezónnu a lokálnu zeleninu a ovocie.  

Do čoho jedlo balíme?

Každé jedlo je jasne označené tak aby ste vedeli či je to obed, večera, desiata... Snažíme sa správať priateľsky k prírode, preto uprednostňujeme prípravu do plastových a sklených krabičiek a tašiek, ktoré nám viete vrátiť. Krabičky sa po použití umývajú pri vysokej teplote a dezinfikujú. Ale v prípade záujmu vieme zabezpečiť aj jednorázové obaly a tašky. Treba nám to však oznámiť dopredu. 

Kontakty: 

instagram: @_damifood_

e-mail: damifood@vyziva.life

tel: 0944 217 839