Ak ste už mali službu objednanú kliknutím na tlačidlo nižšie nám pomôžete zlepšiť naše služby vyplnením krátkeho dotazníku spokojnosti. ĎAKUJEME! :)

Čo je DAMIFOOD?  

Je to jedinečná služba, ktorú neponúka nikto na Slovensku. Jedlo varíme presne na mieru konkrétnemu človeku. Ešte sa nám nestalo aby dvaja ľudia mali rovnaký energetický príjem a rovnako rozložené bielkoviny, sacharidy a tuky v jedlách. S našou službou sa viac nemusíte báť príliš nízkeho alebo príliš vysokého príjmu kalórií.  

V reštauráciách nikdy neviete koľko dané jedlo obsahuje kalórií, tuku, bielkovín a sacharidov. So službou DAMIFOOD to vedieť budete. Plán ti viem zostaviť aj ja, alebo si sami určíte v akom pomere chcete prijímať dané živiny. 

Chcete kvalitné domáce jedlo a k tomu výsledky o akých snívate? Už viac nemusíte riešiť kedy si pripravíte zdravé jedlo na ďalší deň ani nemusíte hodiny stáť v kuchyni, počítať kalórie a makroživiny. Teraz si ho môžete objednať aj od nás. Jedlo budete mať pripravené čerstvé deň vopred. Ponúkam vám výber z dvoch balíkov (viď nižšie). 

Balík KOMPLET food 120 EUR

Balík obsahuje 5 jedál na deň, 7 dní v týždni. Jedálniček je zostavený aj podľa vašich chutí ak vám niektorá potravina nechutí skrátka ju vyškrtnem a nahradím niečim iným, alebo zmením recept.

Pri výbere tohto balíka vám dokážem zaručiť výsledky aké si predstavujete. Zostavím stravovací plán presne vám na mieru, rozložím makroživiny podľa vášho kalorického výdaju a cieľu aký si predstavujete. Alebo si sami určíte koľko kalórií, bielkovín, tukov a sacharidov chcete prijímať a podľa toho vám navarím. 

Balík SINGLE food od 2,5 EURa

Ak by ste si chceli od nás objednať iba určitý počet jedál na určitý počet dní, je tu aj táto možnosť. Napríklad iba obedy a večere na 5 dní. Tak isto vám prispôsobím stravu podľa vašich chutí, alergií, intolerancií a celkových potrieb. 

Raňajky - 4 EURá

Obed, večera - 5 EUR

Desiata, olovrant - 2,5 Eura


DORUČENIE

Jedlo vám buď priveziem, každý deň ráno medzi 6:00 - 7:00 alebo si preňho prídete osobne v určitých hodinách. Viac info ohľadom miest a hodín vyzdvihnutia nájdete v sekcii "cenník", rovnako tam nájdete aj ceny rozvozu.


Ceny sa odvíjajú aj od vášho kalorického príjmu. Ak ste bežný človek s príjmom do tých 3000 kcal platí pre vás vyššie uvedená cena. Ak máte špeciálne potreby, napríklad ak si vyslovene vyžadujete veľké množstvo bielkovín (nad 1,5g/ kg hmotnosti), alebo príjem cez 3000 kcal cena sa priamo úmerne tomu zvyšuje.

* objednávky na nasledujúci týždeň prijímam do pondelka (t.j. týždeň vopred), v pondelok sa rozposiela menu, do stredy počkám na vaše schválenie, behom štvrtku spracujem prípadné zmeny a do piatku počkám na vašu platbu 

** zmena menu vyhradená, menu mením iba podľa čerstvosti a dostupnosti potravín

*** zvýšené bielkoviny 0,5g/kg hmotnosti = 20 Eur, zvýšený kalorický príjem 100 kcal = 10 Eur

**** minimálny odber jedál sú 3 jedlá denne na 5 dní

V prípade záujmu nás prosím kontaktujte na miriam@vyziva.life alebo na čísle 0944 217 839. 

Ako si objednať stravu?  

Ak máte záujem o objednávku, cenovú ponuku alebo viac info, vyplňte vyššie uvedený formulár a ja sa vám čo najskôr ozvem.

Ako zostavujem menu?

V prvom rade v súlade so súčasnými poznatkami v oblasti výživy a dietoterapie a je nastavený pre Vaše individuálne potreby. Podľa vašich preferencií a možností. Pri zostavovaní plánov zohľadňujem výšku, váhu, obvod pásu a bokov, ak poznáte tak aj % tuku v tele, úroveň stresu, pracovnú aktivitu, fyzickú aktivitu, životný štýl, alergie, intolerancie, zdravotný stav, termický efekt potravy a váš cieľ. Tak isto aj pre vegetariánov, vegánov, celiatikov, histaminikov, cukrovkárov atď. Celý týždeň je zostavený tak aby obsahoval všetky potrebné vitamíny, minerály aj vlákninu.

Z čoho varím?

Jedlá pripravujem z čerstvých surovín. Používam mäso, ktoré sa spracúva výhradne na Slovensku. Pri nákupe a tvorbe jedálničku preferujem sezónnu a lokálnu zeleninu a ovocie.  

Do čoho jedlo balím?

Každé jedlo je jasne označené tak aby ste vedeli či je to obed, večera, desiata... Snažím sa správať priateľsky k prírode, preto uprednostňujem prípravu do plastových a sklených krabičiek a tašiek, ktoré mi viete vrátiť. Krabičky sa následne umývajú pri vysokej teplote a dezinfikujú (tak ako taniere a príbory v reštauráciách).

Kontakty: 

instagram: @_damifood_

e-mail: miriam@vyziva.life

tel: 0944 217 839