Čo je DAMIFOOD?  

Výživa na mieru. Kvalitné domáce jedlo a k tomu výsledky o akých snívate. Už viac nemusíte riešiť kedy si pripravíte zdravé jedlo na ďalší deň. Ani nemusíte hodiny stáť v kuchyni, počítať kalórie a makroživiny. Teraz si ho môžete objednať aj od nás. Jedlo budete mať pripravené, čerstvé, deň vopred. 

V reštauráciách nikdy neviete koľko dané jedlo obsahuje kalórií, tuku, bielkovín a sacharidov. So službou DAMIFOOD to vedieť budete. Plán vám vieme zostaviť, alebo si sami určíte v akom pomere chcete prijímať dané živiny. Vyhnete sa tak príliš vysokému, alebo príliš nízkemu príjmu kalórií.

Balík KOMPLET food 144,65€

Balík obsahuje 5 jedál na deň, 7 dní v týždni. Jedálniček je zostavený aj podľa vašich chutí. Ak vám niektorá potravina nechutí skrátka ju vyškrtneme a nahradíme niečim iným.

Pri výbere tohto balíka vám dokážeme zaručiť výsledky aké si predstavujete. Zostavíme stravovací plán presne vám na mieru, rozložíme makroživiny podľa vášho kalorického výdaju a cieľu aký si predstavujete. Alebo si sami určíte koľko kalórií, bielkovín, tukov a sacharidov chcete prijímať a podľa toho vám jedlo pripravíme. 

Balík SINGLE food od 2,90

Ak by ste si chceli od nás objednať iba určitý počet jedál na určitý počet dní, je tu aj táto možnosť. Minimálny odber 3 jedlá/ 5 dní.

Raňajky - 4,95€

Obed, večera - 5,95€

Desiata, olovrant - 2,90€


DORUČENIE

Jedlo vám buď privezieme, každý deň ráno medzi 6:00 - 7:00 alebo si preňho prídete osobne v určitých hodinách. Viac info ohľadom miest a hodín vyzdvihnutia nájdete v sekcii "cenník", rovnako tam nájdete aj ceny rozvozu.


Ceny sa odvíjajú aj od vášho kalorického príjmu. Ak ste bežný človek s príjmom do 3000 kcal platí pre vás vyššie uvedená cena. Ak máte špeciálne potreby, napríklad ak si vyslovene vyžadujete veľké množstvo bielkovín (nad 200g), tukov (nad 100g), sacharidov (nad 450g) alebo príjem cez 3000 kcal cena sa priamo úmerne tomu zvyšuje.

* objednávky na nasledujúci týždeň prijímame do pondelka (t.j. týždeň vopred), v pondelok sa rozposiela menu, do stredy počkáme na vaše schválenie, behom štvrtku spracujeme prípadné zmeny a do piatku počkáme na vašu platbu 

** zmena menu vyhradená, menu meníme iba podľa čerstvosti a dostupnosti potravín

*** zvýšené bielkoviny 50g = 5€/deň, tuky 10g = 3€/deň, sacharidy 100g = 5€/deň, zvýšený kalorický príjem 100 kcal = 2€/deň

**** minimálny odber jedál sú 3 jedlá denne na 5 dní

***** ak máte záujem o jednorázové obaly a tašky treba nám to nahlásiť dopredu cena 0,80€/ kus

V prípade záujmu nás prosím kontaktujte, cez formulár vyššie, e-mailom miriam@vyziva.life alebo na čísle 0944 217 839. 

Ako si objednať stravu?  

Ak máte záujem o objednávku, cenovú ponuku alebo viac info, vyplňte vyššie uvedený formulár a my sa vám čo najskôr ozveme.

Ako zostavujeme menu?

Menu zostavujeme v súlade so súčasnými poznatkami v oblasti výživy a dietoterapie, stravovací plán je nastavený pre Vaše individuálne potreby. Podľa vašich preferencií a možností. Pri zostavovaní plánov zohľadňujeme výšku, váhu, obvod pásu a bokov, ak poznáte tak aj % tuku v tele, úroveň stresu, pracovnú aktivitu, fyzickú aktivitu, životný štýl, alergie, intolerancie, zdravotný stav, termický efekt potravy a váš cieľ. Tak isto aj pre vegetariánov, vegánov, celiatikov, histaminikov, cukrovkárov atď. Celý týždeň je zostavený tak aby obsahoval všetky potrebné vitamíny, minerály aj vlákninu.

Z čoho varíme?

Pri výbere si dávame záležať na čerstvosti, akosti, vôni aj vzhľade potravín. Jedlá pripravujeme z čerstvých surovín. Pri nákupe a tvorbe jedálničku preferujeme sezónnu a lokálnu zeleninu a ovocie.  

Do čoho jedlo balíme?

Jedlá máte zabalené v taške v ktorej nájdete aj vytlačené menu s popisom aby ste vedeli ktoré jedlo je na raňajky, obed, večeru... Snažíme sa správať priateľsky k prírode, preto uprednostňujeme prípravu do plastových a sklených krabičiek a tašiek, ktoré nám viete vrátiť. Krabičky sa po použití umývajú pri vysokej teplote a dezinfikujú. Ale v prípade záujmu vieme zabezpečiť aj jednorázové obaly a tašky. Treba nám to však oznámiť dopredu. 

Kontakty: 

instagram: @_damifood_

e-mail: damifood@vyziva.life

tel: 0944 217 839