Kto sme?

Posilňovňa DAMIFIT vznikla na základe malého sna veľkého človeka. Záleží nám na komunite, ktorá sa u nás stretáva. Každý nový cvičiaci sa automaticky stane aj naším priateľom. :) Naším cieľom je zlepšiť kvalitu vášho života. Máme bohaté skúsenosti v oblasti cvičenia a stravy. Všetci milujeme to čo robíme. 

Zakladatelia:

David Fartel - profesionálny kulturista a osobný tréner kulturistiky a fitnes II. stupňa

  • 2023 - Majster Európy, získanie PRO karty a výhra v PRO divízii na ME, Majster Československa a výherca overall, Vicemajster sveta
  • 2019 - Vicemajster sveta, Vicemajster Slovenska, Majster Rakúska, Vicemajster PRO-AM Rakúska, Majster párov Rakúska

Miriam Bohušová Fartelová - špecializovaná výživová poradkyňa, odborná kvalifikácia v oblasti kuchár

Certifikáty 

- Certifikát PORADCA PRE VÝŽIVU (skúšky zložila z nasledovných absolvovaných prednášok: vplyv výživy na zdravie, makroživiny, mikroživiny, voda a pitný režim, tráviaca sústava a fyziológia trávenia, metabolizmus a hormonálna signalizácia, potravinová pyramída a história výživy, alternatívne výživové smery, diétne stravovacie režimy, intoxikácia a detoxikácia organizmu, obezita a chudnutie, základné odporúčania pri chronických ochoreniach, aditíva v potravinách a potravinové doplnky, ako čítať etikety, výroba potravín, spracovanie nutričného plánu)

- Certifikát VÝŽIVA DETÍ A ŽIEN POČAS TEHOTENSTVA A DOJČENIA (absolvované prednášky: najnovšie trendy o vplyve výživy tehontných žien na zdravie narodeného dieťaťa, výživa tehotných žien - čo jesť, čomu sa vyhnúť, koľko pribrať, kedy suplementovať, význam materského mlieka, náhrady mliek, alternatívne rastlinné mlieka, zásady stravovania počas laktácie, ako navýšiť energiu, mýty a fakty, výživa detí - výpočty, percentilové grafy, nadváha a obezita detí, chyby vo výžive, alergie, intolerancie, vylúčenie potravín, alternatívne výživové smery - áno alebo nie)

- Osvedčenie o odbornej kvalifikácii v sústave kvalifikácii Kuchár

Naše logo 

"Koleso, ktoré nie je kompletné sa nemôže efektívne hýbať vpred." Toto koleso predstavuje cestu a proces za tvojím cieľom k vysnívanej postave a k zdraviu.

Každá farba v kolese predstavuje nejakú makroživinu, sacharidy, tuky, bielkoviny, rôzne vitamíny, minerály, vodu, vlákninu, stopové prvky...

ČIERNA FARBA je pohyb, ktorý drží všetko pohromade a zefektívňuje nielen progres ale dodáva silu, rýchlosť, výdrž, a taktiež je nevyhnutný k žiarivému zdraviu.

Cesta k vysnenej postave vedie iba cez kombináciu stravy a pohybu. 80% z toho všetkého je strava, zvyšných 20% je pohyb.

Vypadne jedna farba a progres sa spomalí, začne sa rozpadať až úplne zastaví a ty musíš svoje koleso stavať znova.

Naše logo predstavuje celý tento proces. U nás ti chceme pomôcť komplexne cez stravu a pohyb smerom k vysnívanej postave, k zdraviu a šťastiu NA CELÝ ŽIVOT.